ZAJISTÍME KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ CELÉ ČÁSTI VÝROBNÍHO PROCESU V KOVOVÝROBĚ A STROJÍRENSTVÍ.

Zajišťujeme výrobu dílců z různých druhů kovového materiálu. Zpracováváme plechy, trubky a profily a obrobíme jakýkoliv další materiál. Jsme schopni realizovat malosériovou i velkosériovou výrobu. Nabízíme kompletní technologický servis a samozřejmě pružně reagujeme na požadavky zákazníků. Realizujeme výrobu od fáze návrhu až po logistiku. Dodáváme výrobky v nejvyšší kvalitě za příznivé ceny.

Návrh a příprava kovovýroby

V rámci zadání požadavků od zákazníka vypracujeme návrh a projektovou dokumentaci k zamýšlenému kovovému výrobku. Tu pak zákazník připomínkuje a výsledně schválí jeho finální podobu. Na základě této finální projektové dokumentace začneme připravovat výrobní procesy. K realizaci kovovýroby používáme moderní zařízení a software. Více informací najdete na stránce Služby.
 

Realizace a montáž

Zajistíme kompletní výrobní proces zahrnující veškeré výrobní technologie a podprocesy. Zákazník pak má od nás garanci kvality. Pokud se jedná o složitější kovový výrobek, který vyžaduje montáž nebo kompletaci, dodáme vše podle požadavků zákazníka. Veškeré produkty procházejí mezioperační i výstupní kontrolou, aby byla zajištěna požadovaná kvalita a spokojenost zákazníka. Více informací najdete na stránce Služby.
 

Dodávky a logistika

Naše komplexní řešení kovovýroby zahrnuje i povýrobní procesy, jakými jsou balení, skladování, expedice a dodání výsledných kovových výrobků. Podle požadavků zákazníka můžeme dodat výsledné produkty až na místo určení v rámci celé Evropy, případně i jinam. Více informací najdete na stránce Služby. Pokud máte dotaz na naše služby, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na stránce Kontakty nebo e-mailem.

Představení firmy

Zabýváme se poskytováním komplexních služeb v oblasti kovovýroby a strojírenství. Během naší působnosti jsme nasbírali řadu zkušeností a kvalitativně se neustále vyvíjíme. Naše služby se postupem času rozšiřovaly, nyní nabízíme komplexní řešení kovovýroby "na klíč". Společnost Dalimpex sídlí v Brně v České republice. Působíme nejen na území ČR, ale jsme schopni uspokojit požadavky zákazníků téměř na celém světě. Naše služby a kovové výrobky využívají zákazníci z různých oborů nejen z České republiky ale i zemí EU. Více informací o společnosti Dalimpex najdete na stránce O nás. Kontaktní informace najdete na stránce Kontakty.

Výrobní možnosti kovovýroby

Poskytujeme komplexní služby od návrhu a projekce přes přípravu výroby až po logistiku a dodání hotových výrobků k zákazníkovi.

 • Návrh a projekce - více informací najdete na stránce Služby.
 • Řezání laserem a sekání - více informací najdete na stránce Technologie.
 • Ohýbání plechů, trubek a profilů - více informací najdete na stránce Technologie.
 • Lisování a navařování matic a šroubů - více informací najdete na stránce Technologie.
 • Obrábění - více informací najdete na stránce Technologie.
 • Svařování - více informací najdete na stránce Technologie.
 • Povrchové úpravy - více informací najdete na stránce Technologie.
 • Montáž - více informací najdete na stránce Služby.
 • Logistika - více informací najdete na stránce Služby.

Výrobní technologie

 
Více informací na stránce Technologie
 

Kontakt

Sídlo firmy a obchodní kancelář

DALIMPEX, s.r.o.

Příční 409
664 56 Blučina
Česká republika

Tel.: +420 545 234 510
Fax: +420 545 234 516

E-mail: info@dalimpex.cz
Web: www.dalimpex.cz

Více informací na stránce Kontakty
 

Naše přednosti

 • Komplexní řešení
 • Flexibilita
 • Krátké dodací termíny
 • Vysoká kvalita
 • Příznivá cena
Více informací na stránce O nás.